کارگروه علمی

کارگروه علمی یزدان با هدف انجام فعالیت­ هایی در جهت بالا بردن مهارت­ و دانش مخاطبان خود ایجاد گردیده است. در این گروه بنابراین است تا با به اشتراک گذاشتن تخصص و دانش افراد سطح عمومی مهارت ها را بالا ببریم.  در راستای این هدف قرار بر این است تا کارگاه­ای آموزشی برای دانشجویان برگزار گردد و از اساتید و دانشجویان برتر جهت تدریس در این کارگاه­ ها استفاده شود. یکی دیگر از برنامه ­های گروه در این راستا فراهم آوردن زمینه مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و دکتری توسط رتبه­ های برتر کنکور می­باشد.

ایجاد ارتباط بین دانشجویان و انتقال تجارب بین آنها از دیگر اهداف مهم گروه می ­باشد، که با برگزاری جلساتی صمیمی و دوستانه برای رشته­ های  مختلف می­توان به این مهم دست یافت. امید است برقراری روابط صمیمانه بین افراد زمینه ­ساز بسیاری از فعالیت ­ها مفید و موثر در آینده گردد.

از دیگر فعالیت های انجام شده توسط این گروه برقراری ارتباط و تعامل با دانشگاه یزد (استعدادهای  درخشان دانشگاه یزد) می باشد. در سال گذشته ارتباط موثری بین گروه یزدان  و دانشگاه یزد برقرار شد و در زمینه هایی هم همکاری صورت گرفت.

یکی از زمینه های مورد استقبال انجام سخنرانی های علمی توسط دانشجویان ارشد و دکتری در دانشگاه یزد میباشد. که از تمام دانشجویان حائز شرایط دعوت می شود تا از این فرصت فراهم آمده استفاده کنند.

گروه علمی یزدان از  تمامی دانشجویان علاقه­ مند دعوت می­ نماید، تا به جمع دوستان خود در این گروه بپیوندند و با مطرح کردن ایده ­ها و طرح­ های علمی خود زمینه رشد و پیشرفت خود و سایر اعضای گروه را فراهم نمایند.

منتظر حضور گرم شما هستیم.

 

با تشکر
محمدمهدی زارعین
سرپرست کارگروه علمی یزدان

آخرین اخبار و برنامه های کارگروه علمی:

[rpfc_recent_posts_from_category category=”8″ posts=”20″]