کارگروه خیریه

بسمه تعالی

و ماتقدموا لانفسکم من خیر تجدوه عند الله…

و بدانید آنچه را از کارهای نیک برای خود از پیش می فرستید، نزد خدا به بهترین وجه و بزرگترین پاداش خواهید یافت. [ سوره مزمل آیه 20 ]

چه شد كه آمديم

با توجه به تعاليم ديني و انساني و حس انسان دوستانه كه از سوي خداوند در نهاد هر انسان قرار داده شده است اين ايده شكل گرفت كه جهت بهره برداري اثربخش و خداپسندانه از آن مي بايست ساختاري تدوين و شكل بگيرد. در ابتدا اين حس به صورت خودجوش و انفرادي و به صورت موازي صورت مي پذيرفت به همين   دليل جهت هم افزايي و استفاده از توان و همياري همگاني و توسعه آن در بين انسان هاي نيكوكار به جهت توسعه سطح بيشتري از فعاليت هاي خيرخواهانه، تصميم به هم جهت نمودن فعالیت های خیریه دانشجویان گرفته و ضمن دعوت از  آنان در جلسات و معرفي و طرح ايده اوليه و تأييد همه اقدامات اوليه در خصوص تشكيل کارگروه شكل گرفت.

کارگروه خیریه یزدان در طول فعاليت هاي خود همواره توجه به كرامت انساني را سر لوحه فعاليت هاي خود قرار داده و تلاش دارد ضمن كمك به نيازمندان و فقرزدائي ، در دانشجویان فرهنگ نیکوکاری و خیریه را  كه از اخلاق كريمه و مورد توجه و توصيه انبياء الهي مي باشد را ترويج و جاري نمايد.

کارگروه خیریه یزدان از همان ابتدا سرمايه هاي معنوي خويش را روحيه همراهي و همدلي اعضاء خود دانسته و بر پايه اين شور خداوندي از بدو شروع تاکنون فعاليت هایی همچون بازید از خانه سالمندان تفت و اهدای هدایایی به این عزیزان در نوروز 93 و دیداری صمیمانه با سالمندان آسایشگاه نشاط مهریز  و اجرای برنامه های شادی بخش  و مفرح برای این عزیزان در شهریور 93 داشته است و برآنیم که در سال جدید گستره فعالیت های خویش را افزایش داده و به انجام فعالیت هایی نظیر  پشتیبانی تحصیلی از کودکان بی بضاعت و بی سرپرست و انجام دیداری هایی صمیمانه با این کودکان و سالمندان عزیز و… بپردازیم كه در اين مسير نیازمند توجه و همراهي شما دانشجویان عزیز بوده و انشالله که اين همدلي منشأ اثرات و ثمرات بي شماري شود.

در انتها از تمامی شما عزیزان دعوت می­شود تا فعالیتی پرشور در این کارگروه داشته و ما را از ایده و پیشنهادات خود بهره مند سازید.

 

ای که دستت می رسد کاری بکن

 پیش از آن کز تو نیاید هیچ کار

.

با تشکر
مجتبی میرجلیلی
سرپرست کارگروه خیریه یزدان

آخرین اخبار و برنامه های کارگروه خیریه:

[rpfc_recent_posts_from_category category=”10″ posts=”20″]