دومین دوره انتخابات هیئت مدیره یزدان

دوستان عزیز یزدی و یزدانی سلــام

متن زیر یک دعوت‌نامه است! یک دعوت‌نامه خیلی خیلی مهم برای افراد خیلی خیلی مهم‌تر و خاص‌تر ! …… بله! متن زیر یک دعوت‌نامه است برای شما، شمایی که فعال هستی و قلبت برای

پیشرفت و رشد جامعه دانشجویی می تپه؛ رشدی پر از شور و هیجان همراه با جمعی از دانشجویان باانگیزه‌ی دیگه، درست مثل خودت…… می­خوام ازت بپرسم که آیا می دونی چه چیزی کار ما رو خاص کرده؟ یا می دونی تفاوت ما با بقیه گروه‌های دانشجویی چیه؟ اصلاً می دونی ما تو رو به چه گروهی داریم دعوت می‌کنیم؟ برای اینکه کامل با ما آشنا بشی ازت می­خوام متن زیر را کاااااااااامل تا آخرش بخونی…..

ایده گروه دانشجویی یزدان توسط جمعی از دانشجویان یزدی محصل در دانشگاه‌های تهران شکل گرفت. این گروه از سال ۹۲ به‌صورت غیررسمی فعالیت خود را آغاز کرد و از سال ۹۴ با ثبت انجمن “پیشتازان جوان یزدان” در استانداری تهران، فعالیت خود را به‌صورت رسمی ادامه می‌دهد. انجمن “پیشتازان جوان یزدان” گروهی مستقل بوده و بدون هیچ‌گونه فعالیت سیاسی و وابستگی به جناح سیاسی فعالیت می‌کند. این گروه با هدف ایجاد شبکه بزرگ فعال دانشجویان یزدی تشکیل شده است که سعی شده تا تمامی فعالیت‌های دانشجویی از قبیل  فعالیت‌های فرهنگی، علمی، کارآفرینی و خیریه را در برنامه‌های خود داشته باشد و با ایجاد فضای مناسب، دانشجویان یزدی دانشگاه‌های مختلف تهران را با هم آشنا کند تا برای اولین بار در کشور جمعیتی یکپارچه از دانشجویان یزدی را داشته باشد. همان‌طور که می‌دانید شکل‌گیری این جمعیت پویا می‌تواند نتایج پرباری را برای آینده استان عزیزمان “یزد” و حتی میهن عزیزمان “ایران” داشته باشد.

در حال حاضر عمده فعالیت این گروه در تهران بوده و در سال قبل با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی (بازدیدهای فرهنگی،اردوهای تفریحی و…)، برنامه‌های متنوع علمی (برگزاری کارگاه‌های آموزشی نرم‌افزارهای تخصصی و …)، برنامه‌های متنوع خیریه (بازدید از خانه سالمندان، تشکیل گروه نسیم “گروه پزشکان یزدان” و…) و برنامه‌های متنوع کارآفرینی (جلسه با کارآفرینان یزدی، بازدید از کارخانه ، کارگاه آموزشی و…) با استقبال خوب دانشجویان یزدی مواجه شده است.

خب تا اینجا اطلاعات خوبی رو در مورد انجمن “پیشتازان جوان یزدان” (گروه یزدان) کسب کردی. لابد می‌پرسی دعوت‌نامه‌ای که گفتیم چی شد!!!!! خب حالا میخوام دعوتت کنم به جمعمون….. ما برای فعالیت‌های گروه در سال جاری، انتخابات اعضای هیئت‌مدیره گروه یزدان رو در پیش رو داریم؛ هیئت‌مدیره‌ای که قلب تپنده گروه است و فعالیت‌های سال آینده رو برنامه‌ریزی میکنه، واسه همین اگه علاقه به کار گروهی داری، اگه خودت رو انسان توانمندی می‌بینی و فکر می‌کنی که حاضری برای یک فعالیت مؤثر و تأثیرگذار انرژی بذاری و مهم‌تر از اون اگه دوست داری در یک جمع پر از دانشجویان یزدی باشی و فعالیت کنی ازتمیخوام که برای کاندید شدن در انتخابات هیئت‌مدیره گروه یزدان اقدام کنی….

اینو بدون که گروه یزدان به بودن تو نیاز داره و هدف‌های والایی که برای رشد و شکوفایی دانشجویان یزدی گروه در نظر گرفته‌شده جز با همراهی و همکاری و دلسوزی افرادی مثل تو دست‌یافتنی نخواهد بود.

منتظرم تا در اولین دیدار دست‌های پر مهرت رو با گرمی بفشارم و با هم شروعی داشته باشیم پایان‌ناپذیر……….

ممنون از نگاه پرمهرت

 

«مهلت کاندید شدن 8 الی 15 مرداد می باشد »

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره ۰۹۱۳۸۵۸۷۶۵۵ (سیدعلی طباطبایی) در تماس بوده یا با ایمیل yazdan.su@gmail.com مکاتبه نمائید.

ثبت نام نامزدهای انتخابات هیئت مدیره

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *